O MNIE

moje zdjęcie

Mam na imię Marta. Jestem dyplomowanym terapeutą i diagnostą integracji sensorycznej, licencjonowanym diagnostą i terapeutą Instytutu Psychologii Neurofizjologicznej INPP Polska, Providerem Indywidualnej Stymulacji Słuchu metodą Johansena IAS, instruktorem masażu Shatnala, trenerem Smyko-Multisensoryki®, szkoleniowcem.

Obecnie studiuję kierunek „Wczesna interwencja – pomoc dziecku i rodzinie we wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w tym zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz opieki nad małym dzieckiem” na APS im. Grzegorzewskiej w Warszawie.

Współpracuję z Przychodnią PPP w Pruszkowie w ramach OKRO. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując w warszawskich poradniach i gabinetach terapeutycznych. Prowadzę terapię z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi, ale moja droga edukacji i pracy w dużej mierze skierowana jest do maluszków poniżej 3 roku życia – konsultacje domowe, ocena prawidłowego rozwoju, diagnozy SI.

Prowadzę zajęcia wspierające prawidłowy rozwój sensomotoryczny dzieci – Multisensorykę, Pampersiaki w akcji!, Pampersiaki mówią! Organizuję i prowadzę warsztaty dla rodziców oraz szkolenia osób pracujących z dziećmi.

Jestem autorką artykułów w egodziecka.pl, sportowarodzina.pl.