SENSOLAND – OPINIE

OPINIE
 • Polecamy zajęcia z Multisensoryki z Panią Marta Kaczmarek! Zajęcia się nie powtarzają, ale mają jeden schemat. Córka nigdy się nudziła Pani Marta łapie świetny kontakt zarówno z dziećmi, jak i z Rodzicami. W skali od 0 do 10 dajemy mocne 11! 

  (Monika)
 • ... w imieniu L. dziękuję za wszystko, w czas i porę pojawiła się Pani w naszym życiu, żeby nie praca i żłobek to dalej byśmy uczęszczali do Pani. 

  (L.)
 • Gorąco polecam zajęcia prowadzone przez Panią Martę. Razem z synkiem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach Mutlisensorycznych oraz Pampersiakach. Synek świetnie się bawił a jednocześnie widoczne były postępy jakie robił. Program był bardzo różnorodny i wypełniony wszelkiego rodzaju atrakcjami. Kluczem do sukcesu tych zajęć jest Pani Marta, osoba profesjonalna, ale równocześnie ciepła, pomysłowa i z niesamowitym podejściem do dzieci

  (Ania)
 • Zajęcia Pani Marty poszerzają horyzonty i świadomość właściwego stymulowania dziecka. Rady a także wskazówki przekazywane rodzicom stają się bardzo praktyczne i pomocne w codziennym życiu. Ola rozpoczęła swoją przygodę mając 18 miesięcy. Była dzieckiem bardzo wstydliwym, mało pewnym siebie, bardzo wrażliwym na bodźce zewnętrzne typu dotyk nieznanych przedmiotów, głośne dźwięki. Wszystkie sytuacje, które mogły spowodować zagrożenie i niebezpieczeństwo powodowały, że się od razu wycofywała. Na obecną chwilę po 5 miesiącach uczestniczenia w zajęciach, nabrała pewności siebie, wszędzie chce być pierwsza. Wykonuje polecenia i zadania z uśmiechem. Stara się być samodzielna i wszystko robić "siama". Wszelkie bariery zostały przełamane. Poznawanie nowych zapachów, nieznanych dotychczas dźwięków, pobudzanie receptorów dotykowych nie tylko rękami, ale i stopami pozwoliło przełamać lody i otworzyć się. To wspaniały czas na poznanie możliwości jak proste przedmioty mogą uszczęśliwić dzieci i pokazać rodzicom, jak niewiele trzeba, aby kreatywnie spędzić czas.

  (Klaudia)
 • Przy takiej Prowadzącej, to nawet 200% chce się dać. Nieustająco żałuję, że mój już zdecydowanie za duży na takie atrakcje...

  (Justyna)
 • To my Pani Marto doceniamy Pani prace, serdecznie dziękujemy za wszystko co Pani dla nas robi.

  (Evelina)
 • Rewelacyjne i fachowe podejście do dziecka i rodzica. Niesamowita ilość pozytywnej energii i fenomenalne efekty terapii. Serdecznie polecam!

  (Dorota)
 • Polecam bardzo serdecznie zajęcia z panią Martą. Bardzo profesjonalne podejście do tematu i dziecka. Piękna okolica i duży wygodny dom na Mazurach. Bardzo blisko do jeziora. Bardzo dobre miejsce dla całej rodziny na wakacje. Moja córka i ja byłyśmy zachwycone.

  (Magdalena)